Bierz udział w konkursach - wygrywaj nagrody

Bierz udział w konkursach - wygrywaj nagrody

Luty obfituje w liczne konkursy i projekty organizowane z myślą o studentach. Poniżej przedstawiamy listę tych najciekawszych. Zapoznajcie się z zasadami i weźcie w nich udział – do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Do 29 lutego 2016 r. Poznański Park Naukowo-Technologiczny organizuje nabór studentów oraz absolwentów (do 30. roku życia) chcących wziąć udział w unijnym projekcie EUXCEL. W ramach projektu tworzone będą międzynarodowe grupy, które przez ok. 5 miesięcy, będą pracować nad rozwojem swojego pomysłu na biznes. 

Do udziału w programie organizatorzy zapraszają osoby, które spełniają następujące warunki:

  • posiadanie dyplomu lub umiejętności z obszaru inżynierii, nauk technicznych, nauk przyrodniczych, ekonomii i biznesu lub wzornictwa;
  • szczególne zainteresowanie zagadnieniami IT/ICT
  • płynne posługiwanie się językiem angielskim;
  • w wieku od 18 do 30 lat;
  • student lub osoba pracująca;
  • chęć założenia własnej firmy bądź wzięcia udziału w międzynarodowym przedsięwzięciu biznesowym.

  

http://euxcel.eu/

 

Lubisz grafikę? Interesujesz się komunikacją wizerunkową? To konkurs dla Ciebie! Miasto Rybnik poszukuje dobrego projektu logo dla przedsięwzięcia pod nazwą Górnośląska Nagroda Literacka ,,Juliusz”. Prace konkursowe składać można do  29 lutego br.

Logo nawiązywać ma do postaci Juliusza Rogera niemieckiego lekarza i przyrodnika, z zamiłowania etnologa oraz działacza społecznego.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. zł. Konkurs adresowany jest zarówno do amatorów, jak i profesjonalistów. Organizatorzy ocenią pomysłowość, funkcjonalność i oryginalność projektu. W przypadku przygotowania dodatkowo Księgi Znaku organizator zapłaci zwycięzcy dodatkowe 1 500 zł.

Kartę zgłoszeniową pobiera się ze strony internetowej organizatora –www.rybnik.eu oraz www.kultura.rybnik.eu.

 

Do 1 kwietnia 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach VI edycji konkursu dla studentów zbadaj.to. Konkurs adresowany jest do studentów wszystkich lat studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych, wszystkich kierunków oraz studentów studiów uzupełniających wszystkich kierunków w Polsce lub za granicą. Pięciu laureatów, którzy otrzymają bezpłatne zaproszenia na Kongres Badaczy Rynku i Opinii (wartość każdej nagrody 2 100 zł netto) oraz płatne staże w agencjach badawczych.

W celu wzięcia udziału w konkursie w terminie od 3 marca 2016 r. do 1 kwietnia 2016 r. na stronie http://www.zbadaj.to/ należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.