Business w pigułce

Business w pigułce

Na kilka dni przed Przerwą Świąteczną  w Auli Rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze  odbyło się spotkanie z Gościem Specjalnym. Był nim Pan Wojciech Bugajski - znana osoba na rynku pracy. Jego wiedza, umiejętności i wskazówki dla studentów mogą okazać się bardzo cenne w kluczowym momencie życia w jakim się obecnie znajdują - tuż u progu ścieżki zawodowej. Pan Wojciech Bugajski posiada  ogromne doświadczenie oraz sukcesy , na które ciężko pracował pokonując różne przeciwności losu i zmagając się również z osobami łamiącymi Prawo Pracy, które jest mu doskonale znane.
Podzielił się z naszymi Studentami  wszystkimi  informacjami jakie przez lata pracy udało mu się zebrać.
Słuchacze zadawali zaproszonemu Gościowi wiele pytań. Dotyczyły one między innymi zakresu obowiązków na różnych stanowiskach, wysokości zarobków, zwracania szczególnej uwagi na tzw. kruczki prawnicze ,a także zjawiska korupcji.  Na każde pytanie otrzymywali wyczerpującą odpowiedź. Pan Wojciech zachęcał ich do śmiałego zabierania głosu dzięki czemu Studenci odważyli się i pytali o rzeczy, które dotąd były im nieznane, niezrozumiałe, stanowiły kłopot lub prosili o wskazówki w aspekcie poruszania się w businessie, podejmowania własnej działalności gospodarczej itd.

Jedno nasz Gość podkreślał z całkowitą stanowczością - To, że JUŻ jesteście Studentami ułatwi Wam całą dalszą drogę - mówił.
Więc - Drodzy Studenci - Bez względu na czas i wiek, Nauka to podstawa i klucz do Drzwi Kariery.

DSC_0431
DSC_0432
DSC_0433
DSC_0435
DSC_0436
DSC_0439
DSC_0428
DSC_0429
DSC_0430