Coraz bliżej Zimowych Igrzysk Polonijnych

Coraz bliżej Zimowych Igrzysk Polonijnych

To druga największa impreza sportów polonijnych w Polsce. Ponad 700 sportowców z 21 krajów świata już dziś potwierdziło swój udział w zmaganiach na arenach sportowych zlokalizowanych w Jeleniej Górze, Karpaczu, Szklarskiej Porębie i Jabloncu.

Ceremonia otwarcia Igrzysk rozpocznie się 23 lutego o godz. 20 na cieplickim Placu Piastowskim i poprzedzona zostanie prezentacją ekip biorących udział w XI Światowych Zimowych Igrzyskach Polonijnych KARKONOSZE 2014. Scenariusz ceremonii niech pozostanie tajemnicą do samego końca, ale zapewniamy, że nie zabraknie wspaniałych atrakcji oraz przeżyć, w tym i muzycznych, które dostarczy gwiazda wieczoru - zespół PIERSI.

Tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału i zobaczyć tego spektakularnego wydarzenia informujemy, że o godz. 20.00 (23. lutego br.) TVP Polonia na swoim paśmie rozpocznie transmisję na żywo Ceremonii Otwarcia Zimowych Igrzysk Polonijnych.

Szczegółowe informacje na www.igrzyskapolonijne.dips.pl

Info: www.jeleniagora.pl

 

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa będzie gościła reprezentantów zza wschodniej granicy Polski. Polacy będą mieszkali w Domu Studenta KPSW oraz korzystali z kampusu Uczelni, w dniach 23.02 - 1.03.2014.