Dlaczego warto studiować anglistykę?

Dlaczego warto studiować anglistykę?

Język angielski jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych, na portalach społecznościowych i w biznesie.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa jest najlepszym miejscem dla kandydatów z regionu do podjęcia studiów na filologii angielskiej.

 

Dlaczego anglistyka w KPSW? Odpowiedź jest prosta.

-   Studia stacjonarne na anglistyce są bezpłatne

-  Zajęcia prowadzą najlepsi teoretycy i praktycy lingwistyki stosowanej, przez co poziom praktycznej nauki języka angielskiego jest bardzo wysoki

-   Możliwość studiów zagranicą, w ramach programu Erasmus

- Uczelnia posiada piękny, rozległy kampus a także bogate zaplecze: niezwykle funkcjonalną, skomputeryzowaną bibliotekę, nowoczesną salę gimnastyczną z saunami, krytą pływalnię itp.

- Uczelnia zapewnia, za niewielką opłatą, zakwaterowanie w akademiku o wysokim standardzie (pokoje z łazienkami, WiFi, etc.)

-  Znalezienie pracy po studiach jest łatwiejsze, ponieważ podczas studiów rozwijasz swoje umiejętności z dziedzin pokrewnych (translatoryka, dydaktyka i inne)

-  KPSW to jedyna w regionie samodzielna szkoła wyższa

 

Do rozpoczęcia studiów na anglistyce wymagana jest znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Pozostałe informacje dotyczące studiów na filologii angielskiej:

-         program studiów

-         organizacja studiów

-         zasady przyjęć

-         regulamin studiów w KPSW

Nie zwlekaj z decyzją – studia na anglistyce w KPSW zapewnia ci lepszą pozycję na rynku pracy, pogłębią twój rozwój intelektualny i dostarczą ci niezapomnianych wrażeń towarzyskich.

 

Zapisz się!!!