Dzień Szkoleniowy - Konferencja Programu Erasmus + w ramach Międzynarodowego Tygodnia dla Pracowników

Dzień Szkoleniowy - Konferencja Programu Erasmus + w ramach Międzynarodowego Tygodnia dla Pracowników

 

 

 

 

W RAMACH MIĘDZYNARODOWEGO TYGODNIA DYDAKTYCZNO-SZKOLENIOWEGO PROGRAMU ERASMUS +

SERDECZNIE ZAPRASZAMY PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW KPSW

oraz mieszkańców Jeleniej Góry

do udziału w

MIĘDZYNARODOWEJ KONFERENCJI 
Programu Erasmus +

która odbędzie się  5  kwietnia 2016, w auli Rektoratu KPSW

(obrady prowadzone w języku angielskim lub polskim, z tłumaczeniem na język angielski)

W konferencji wezmą udział przedstawiciele zagranicznych uczelni wyższych z Chin, Ukrainy, Turcji, Hiszpanii, oraz Syrii, a także pracownik Biblioteki i Centrum Dziedzictwa Szwenkfeldystów ze Stanów Zjednoczonych. 

Program konferencji o przewiduje między innymi prezentacje zaproszonych gości i Uczelni Wyższych oraz dyskusje panelowe. To niepowtarzalna szansa by spotkać się z  osobami związanymi z międzynarodowym środowiskiem akademickim, poznać ich kulturę, zwyczaje oraz  zaznajomić się z zasadami funkcjonowania Uczelni zagranicznych.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w wykładach, zajęciach i seminariach prowadzonych przez wykładowców z zagranicznych uczelni wyższych organizowanych w ciągu całego MIĘDZYNARODOWEGO TYGODNIA DYDAKTYCZNO-SZKOLENIOWEGO PROGRAMU ERASMUS +, który trwa od 4 do 8 kwietnia . 

Oprócz wzbogacenia zajęć studentów o tematy prezentowane przez gości z zagranicy, celem Międzynarodowego tygodnia jest wymiana informacji pomiędzy jego uczestnikami w kwestiachzarządzania,internacjonalizacji,mobilności studentów w programie Erasmus +, organizacji praktyk i staży, poznawania zagranicznych rynków pracy, praktycznych korzyści płynących z nauki języków obcych, możliwości tworzenia wspólnych programów studiów.

Wykłady i zajęcia podczas TYGODNIA DYDAKTYCZNO-SZKOLENIOWEGO organizowane są w ramach zajęć ze studentami KPSW. Zachęcamy jednak również studentów innych roczników, kierunków i pozostałe osoby zainteresowane do uczestniczenia w nich, jeśli zainteresuje Was prezentowana tematyka. Prosimy tylko o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa drogą mailową.

Zaproszenie na 5 kwietnia 2016 wraz ze szczegółowym programem konferencji i programem całego Tygodnia, a także wykazem zajęć i wykładów, dostępne są poniżej.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w konferencji do dnia 4 kwietnia 2016, a w wybranych zajęciach dydaktycznych do 5 kwietnia 2016 na adres e-mail: natalia.niemotko@kpswjg.pl.

zapr zapr» [ 139.46 kB ]
Zajecia dydaktyczne Zajecia dydaktyczne» [ 404.06 kB ]
tydzien tydzien» [ 149.67 kB ]