Jeleniogórska KPSW liderem wśród wyższych uczelni

Jeleniogórska KPSW liderem wśród wyższych uczelni

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze została nominowana do Godła Liderów Uczelni Wyższych w Polsce. Tytuł ten przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się na rynku, realizującym cele edukacyjne na najwyższym poziomie.

- Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa została nominowana do Godła Liderów Uczelni Wyższych w Polsce – mówi Grażyna Malczuk, Kanclerz uczelni. – Jest to szczególne wyróżnienie, zwłaszcza teraz, gdy tak prężnie się rozwijamy. Wprowadzamy nowe, innowacyjne kierunki studiów podyplomowych, m.in. z kreowania wizerunku w kulturze, oświacie, samorządzie i turystyce. Realizujemy bezpłatne studia w systemie popołudniowym, skierowane do osób pracujących a chcących kontynuować naukę. Ta nominacja to dla nas znak, że podążamy w odpowiednim kierunku – dodaje Kanclerz.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje godło tym placówkom, które spełniają najwyższe standardy w zakresie oferowanych programów nauczania i opieki, realizowanych w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby podopiecznych, uczniów i studentów. Otrzymanie przez KPSW nominacji do Godła stanowi uhonorowanie pozycji placówki na rynku edukacyjnym, jej wkładu w rozwój szkolnictwa wyższego oraz autorytetu, jakim uczelnia cieszy się wśród specjalistów branżowych.

 

Napisali o nas:

jelonka.com

portalik24.pl

24jgora.pl

istotne.pl

powiatowa.info