Kaliméra, czyli słów kilka o pracy w Grecji

Kaliméra, czyli słów kilka o pracy w Grecji

18 listopada 2015 roku w Sali Seminaryjnej Biblioteki KPSW odbyło się spotkanie z przedstawicielką firmy Job Trust specjalizującej się w zatrudnianiu osób w formie praktyk, staży i stałej pracy na terenie Grecji – w resortach turystycznych i hotelach.
Prelegentka - Ausra Paukstyte opowiadała o możliwościach jakie daje współpraca z firmą Job Trust.
Pierwszy krok jaki aplikant powinien uczynić to wypełnienie formularza na stronie internetowej JobTrust. Dopiero potem może spodziewać się ofert przygotowanych specjalnie dla niego. Zanim jednak dojdzie to do skutku, zostanie przeprowadzona z nim rozmowa kwalifikacyjna w sposób najbardziej dogodny dla studenta, czyli online.
To już tylko krok od podpisania kontraktu.
Firma Job Trust oferuje zatrudnienie w ponad 100 hotelach na terenie całej Grecji na różnych stanowiskach. Wszystkie obiekty mają bardzo wysoki standard, dlatego kandydaci dobierani i szkoleni  są z dbałością o każdy szczegół.

Kluczowym wymogiem jest płynna lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego.  Umiejętność posługiwania się również innymi językami jest dodatkowym atutem weryfikowanym podczas rekrutacji.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze współpracuje z firmą Job Trust w aspekcie staży, praktyk oraz wyjazdów zagranicznych w programie Erasmus+.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą programu na stronie internetowej , u uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus + oraz w Biurze Karier KPSW.

DSC_0328
DSC_0329
DSC_0330
DSC_0332
DSC_0333
DSC_0334
DSC_0335
DSC_0339
DSC_0336
DSC_0337