Konferencja o zdrowiu

Konferencja o zdrowiu

W czerwcu 2018 roku w murach Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, będziemy mieli zaszczyt gościć wiele znamienitych postaci ze świata nauki, technologii i medycyny. Dzięki współpracy,  między innymi z Wydawnictwem Lekarskim PZWL, nasza Uczelnia stanie się swoistym centrum wymiany poglądów, wyników badań i doświadczeń praktycznych, na temat  zdrowia i chorób w ich interdyscyplinarnym wymiarze.

Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w czerwcowej ,międzynarodowej konferencji naukowej pn.:„Wyzwania XXI wieku w naukach o zdrowiu i kulturze fizycznej” . >>>

 Wydawnictwo Lekarskie PZWL - od ponad 70 lat dostarcza lekarzom, pracownikom systemu opieki medycznej, studentom oraz wykładowcom najaktualniejszej wiedzy medycznej. Na dorobek wydawniczy PZWL zapracował cały zespół pokoleń wybitnych autorów i wydawców, dzięki którym do tej pory ukazało się ponad 14 tys. tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym ponad 300 mln egzemplarzy. Od roku 1998 Wydawnictwo należy do Grupy PWN.
Publikacje PZWL cieszą się uznaniem wśród Czytelników, do których są adresowane: lekarzy, lekarzy dentystów i weterynarii, specjalistów rehabilitacji medycznej, medycyny ratunkowej, specjalistów medycyny estetycznej, farmaceutów, studentów, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, kosmetyczek, rodziców i pacjentów.
Stawiając czoła rozwojowi nauk medycznych, zmianom form kształcenia oraz innowacjom w zakresie wykonywania zawodów medycznych Wydawnictwo przekazuje całemu środowisku najbardziej wartościową literaturę. 


Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi publikacjami Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.