Magiczny, międzynarodowy wieczór

Magiczny, międzynarodowy wieczór

Karkonoska łagodzi obyczaje i łączy kultury!
Magiczny wieczór wigilijno-noworoczny, zorganizowany już po raz drugi w Domu Studenta KPSW, to spotkanie wigilijno-noworoczne z udziałem studentów zagranicznych. Gościem honorowym na spotkaniu był Prorektor dr Tadeusz Lewandowski. Studenci z zagranicy w tym jednym dniu mogli poczuć się zupełnie wyjątkowo i poznać magię polskich świąteczno-noworocznych tradycji.

Na początek nauczyliśmy gości, na czym polega dzielenie się opłatkiem. W dalszej kolejności spróbowaliśmy tradycyjnego barszczu z uszkami, ryby oraz sałatki warzywnej oraz przepysznych ciast. Nasi Goście również przygotowali smakołyki.
Mikołaj wręczył studentom zagranicznym prezenty. Kolejną atrakcją zaplanowaną na ten wieczór było malowanie bombek na choinkę, które trzeba było wręczyć wybranej osobie z innego kraju. Spotkanie podsumowało wykonywanie łańcucha choinkowego. Każda z obecnych osób wykonała własne ogniwo do łańcucha. Wszystko odbywało się przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

Cieszymy się z tego pięknego gestu i jeszcze raz dla wszystkich studentów i wykładowców KPSW, czy z Polski, czy z zagranicy  – Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

IMG_0448
IMG_0449
IMG_0451
IMG_0452
IMG_0455
IMG_0457