MAŁY STUDENT ODWIEDZA DUŻEGO

"MAŁY STUDENT" ODWIEDZA DUŻEGO

"We wtorek, 3 kwietnia, dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 14 w Cieplicach odwiedzą kampus Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej. "Mały student" to przedsięwzięcie zainicjowane i prowadzone przez studentów pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Czterdziestu przedszkolaków, także niepełnosprawnych, będzie miało okazję zwiedzić kampus i zobaczyć jak pracuje kadra, a jak uczą się studenci. W programie dnia przewidziano m.in. wizytę w studiu radiowym Radia Nagłos,w Bibliotece i na hali sportowej oraz spotkania z wykładowcami Wydziału Humanistycznego. Dzieci zajrzą także do Rektoratu i sprawdzą, jak wyglądają zajęcia prowadzone dla studentów. Nie zabraknie też zabaw, prowadzonych przez studentów pedagogiki oraz poczęstunku.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej wycieczki po kampusie.

Mali studenci zawitają do KPSW o godzinie 10. Będą przemieszczać się pomiędzy budynkami, kolejno: Rektorat, gdzie uroczyście powita małych gości prorektor prof. Tomasz Winnicki, następnie Biblioteka, sala gimnastyczna, budynek nr 11. Impreza zakończy się koło godziny 12.

W imieniu dzieci serdecznie zapraszamy!