MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ERASMUS+

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA ERASMUS+

 

 

 

 

 

W dniach 24 - 28.04.2017 w naszej uczelni odbyła się 

 

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA PROGRAMU ERASMUS+
 

oraz Tydzień Szkoleniowy dla Pracowników

(obrady prowadzone w języku angielskim)

W konferencji wzieli udział przedstawiciele zagranicznych instytucji z Chin, Ukrainy, Turcji, Hiszpanii, Portugalii, Syrii i Holandii, a także przedstawiciele polskich instytucji. 

W programie konferencji znalazły się między innymi targi edukacyjno-kulturalne, prezentacje zaproszonych gości i Uczelni Wyższych oraz dyskusje panelowe, a także wykłady i zajęcia tematyczne. Była to niepowtarzalna szansa by spotkać się z  osobami związanymi z międzynarodowym środowiskiem akademickim poznać ich kulturę, zwyczaje oraz zaznajomić się z zasadami funkcjonowania Uczelni zagranicznych.

Oprócz wzbogacenia zajęć studentów o tematy prezentowane przez gości z zagranicy, celem Międzynarodowego tygodnia była wymiana informacji pomiędzy jego uczestnikami w kwestiach zarządzania, internacjonalizacji, mobilności studentów w programie Erasmus +, organizacji praktyk i staży, poznawania zagranicznych rynków pracy, praktycznych korzyści płynących z nauki języków obcych, możliwości tworzenia wspólnych programów studiów.

Program konferencji jest dostępny tutaj.

 Na zdjęciu: uczestnicy Konferencji Erasmus+ w KPSW w roku 2016.

PROGRAM KONFERENCJI ERASMUS+ PROGRAM KONFERENCJI ERASMUS+» [ 275.46 kB ]
Zajęcia dydaktyczne Zajęcia dydaktyczne» [ 309.33 kB ]