Wyniki konkursu na Miss Karkonoskiej 2016

Wyniki konkursu na Miss Karkonoskiej 2016

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa zorganizowała po raz pierwszy w swojej historii Wybory Miss Karkonoskiej, które zostały przeprowadzone w Auli Rektoratu 13 kwietnia 2016 roku. Organizatorami całego przedsięwzięcia byli przede wszystkim studenci działający w Samorządzie Studenckim i w Akademickim Radiu NaGłos.

Do walki o tytuł najpiękniejszej kobiety „Karkonoskiej” przystąpiło sześć kandydatek reprezentujących wydziały uczelni, czyli Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych, i Wydział Przyrodniczo – Techniczny. Dziewczyny rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach: Miss Internautów; Miss Publiczności i Miss Jury.

O wyborze Miss Internautów zdecydowała popularność, przedstawionych na Facebookowym fanpage’u Uczelni,  profilów i zdjęć kandydatek. Miss Publiczności wybrali studenci obecni na Auli podczas wyborów.

Zdobywczyni tytułu „Miss Karkonoskiej”, będzie reprezentować naszą uczelnię podczas wyborów Miss PWSZ 2016 w Białej Podlaskiej. O przyznaniu tego zaszczytnego tytułu zdecydowała czwórka jurorów:

- dr inż. Tadeusz Lewandowski – prorektor KPSW,

- dr Oliwia Tarasewicz – Gryt – specjalistka ds. wizerunku,

- mgr Krzysztof Langer – pracownik działu promocji, znany jeleniogórski satyryk,

- Kornel Musiał – przewodniczący Samorządu Studenckiego.

Po bardzo wyrównanych zmaganiach kandydatek o tytuł najpiękniejszej kobiety KPSW zwycięstwo w kategoriach Miss Internautów, a także Miss Publiczności przypadło Angelice Pereć z III roku Pedagogiki opiekuńczej – wychowawczej  i resocjalizacyjnej. Koronę Miss Karkonoskiej 2016 otrzymała Katarzyna Witlib z II roku Pielęgniarstwa – i to ona pojedzie na wybory w Białej Podlaskiej. Otrzymała ona również specjalnie ufundowaną nagordę Rektora KPSW w Jeleniej Górze prof. dr hab. Mariana Ursela.

Gratulujemy!

Poniżej relacja z wydarzenia udostępniona przez telewizję  Dami Jelenia Góra.

Relacja telewizyjna Dami w serwisie Youtube.pl >>>

Wieczorem, w akademiku, studenci KPSW uczestniczący w wyborach, spotkali się aby wspólnie uczcić wybór najpiękniejszej spośród nich. Dołaczyli do nich również przewodniczący PWSZ w Legnicy oraz studenci z programu Erasmus+.

ostatnie przygotowania
jury w komplecie
kilka słów prorektora
prowadzący rozkręcają imprezę
A jak prezentuja się na wybiegu?
wykładowcy dobrze sie bawili
kandydatki w pełnej krasie
kandydatka gryzie cytryne
wreczamy nagrody od publicznosci i internautów
Nagroda Rektora dla Miss Karkonoskiej
laureatki