Niezatapialni na basenie Karkonoskiej

"Niezatapialni" na basenie Karkonoskiej

W dniu 06.06.2016r na pływalni Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze odbyły się zawody pływackie. Nad organizacją i przeprowadzeniem zawodów pieczę trzymał I rok Wychowania Fizycznego pod przewodnictwem Pana dra Jacka Falkenberga. W imię sportowej rywalizacji i świetnej zabawy udział wzięło ok 35 studentów z różnych kierunków. Przewagę jednak stanowiło Wychowanie Fizyczne. Wśród kibiców znaleźli się również zaproszeni Wykładowcy, Studenci oraz Władze Uczelni. Nad bezpieczeństwem czuwali nasi niezastąpieni ratownicy.
Zawody zostały rozegrane w dwóch stylach: 50m stylem klasycznym K i M oraz 50m stylem dowolnym K i M, ponadto wystartowały 4-osobowe sztafety "z jajami" na wesoło. Konkurencje polegały na przemieszczeniu się zawodnika w koszulce na odległość 25m po czym następowała zmiana. Mokra koszulka przysparzała nie lada problemów a wśród kibiców wiele radości. Druga sztafeta pływała siedząc w kołach ratowniczych co również było śmieszną atrakcją. Całe wydarzenie podsumował mecz piłki wodnej WYKŁADOWCY kontra STUDENCI, którego wynik rozstrzygnęły rzuty karne z korzyścią dla studentów. Zwycięzcy wszystkich konkurencji miejsc I-III otrzymali medale i słodki poczęstunek, wyniki odnajdziecie w gablocie na pływalni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom oraz uczestnikom za przybycie oraz aktywne spędzenie poniedziałkowego przedpołudnia.

Więcej zdjęć odnajdziecie na funpage Magdalena Talarczyk Photography na Feacebook'u:

galeria>>>

DSC_4783
DSC_4815
DSC_4836
DSC_4937
DSC_4989
DSC_4994
DSC_5033
DSC_5102
DSC_5202