Ostatnia szansa: wolne miejsca Erasmus+ 2016/2017

Ostatnia szansa: wolne miejsca Erasmus+ 2016/2017

Szanowni Studenci i Pracownicy!

Dodatkowa rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus + w roku akademickim 2016/2017 potrwa do 20.10.2016 r.


Z przyjemnością informuję, że w wyniku rozstrzygniętych konkursów w ramach programu Erasmus+ nasza uczelnia otrzymała środki finansowe na :

    wyjazdy na studia i praktyki dla studentów w roku akademickim 2016/2017 (semestr letni i wakacje).

    dodatkowe wyjazdy pracowników w celach szkoleniowych i dydaktycznych, które mają być zrealizowane do końca maja 2017.

+ NOWOŚĆ!

    1 wyjazd pracownika dydaktycznego do uczelni partnerskiej Tylor Junior College w Texasie, w Stanach Zjednoczonych - w roku akademickim 2016/2017, czyli do 30.09.2017 - termin realizacji wyjazdu do uzgodnienia z uczelnią przyjmującą.

Studenci więcej informacji  znajdą tutaj: http://wzz.kpswjg.pl/pl/erasmus-dla-studentow oraz oraz http://wzz.kpswjg.pl/pl/dokumenty-do-pobrania.

Pracownicy mogą jechać do wybranej instytucji za granicą (oprócz wyjazdu do USA, gdzie uczelnia jest wskazana) w celu zrealizowania indywidualnie ustalonego Porozumienia o programie szkolenia-Staff Training Agreement  lub Porozumienia o programie nauczania - Staff Teaching Agreement.

Więcej informacji dla pracowników znajduje się na stronach internetowych:

http://wzz.kpswjg.pl/pl/erasmus-dla-pracownikow-wyjazdy-dydaktyczne, http://wzz.kpswjg.pl/pl/erasmus-dla-pracownikow-wyjazdy-szkoleniowe

Ciekawą opcją wyjazdu dla pracowników są tzw. Staff Training Weeks, tzn. tygodnie szkoleniowe organizowane przez różne uniwersytety i instytucje w Europie, w których bierze udział więcej uczestników .
Informacje o planowanych Staff Training Weeks znajdują się np. tutaj.

Masz więcej pytań lub potrzebujesz pomocy w przygotowaniu wniosku? Przyjdź na spotkanie w dniu 12 padździernika lub umów się na spotkanie indywidualne. Chcesz kontakt do studentów zagranicznych lub pracowników, którzy już wyjeżdżali? Prześlij e-mail na adres: kamila.biniek@kpswjg.pl