Zostań radiowcem - Rekrutacja do studenckiego Radia NaGłos

Zostań radiowcem - Rekrutacja do studenckiego Radia NaGłos

Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia, rozwoju osobistym i lubisz aktywne życie? Chcesz poznać ludzi z pasją, chcesz z pełnym zaangażowaniem tworzyć z nimi radio? Już dziś wyślij nam swoje zgłoszenie!
 

Szukamy osób, które wszędzie słyszą muzykę, żyją muzyką i chcą się nią dzielić. Osób, które marzą o robieniu wywiadów i znają zespoły, o których chcą powiedzieć światu... jeżeli to Ty to już dziś zgłoś się do Redakcji Muzycznej.
 

Szukamy osób, którym nie będzie straszny mróz ani upał, które dzielnie z mikrofonem w ręku wyruszą w miasto, aby poznać opinię tłumu lub samych organizatorów jeleniogórskich eventów, a może chcesz prowadzić serwis informacyjny na antenie radiowej? Zostań dziennikarzem! Redakcja Informacyjna czeka na Twoje zgłoszenie!
 

Szukamy osób o niebanalnych pomysłach, które marzą o prowadzeniu własnej autorskiej audycji radiowej. Redakcja Programowa czeka.

 


POSZUKIWANY, POSZUKIWANA

    wolontariusz / wolontariuszka – student – na stanowisko:

    reporter / serwisant

    dziennikarz sportowy

    dziennikarz muzyczny

    realizator / dj

 

Wystarczy tylko, że wyślesz nam na adres radionaglos@kpswjg.pl e-mail ze swoim zgłoszeniem. Radio NaGłos czeka właśnie na Ciebie! Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na indywidualne spotkanie (w przypadku kandydatów na stanowisko dj / realizator i dziennikarz muzyczny odbędą się również krótkie przesłuchania w studiu radiowym), a następnie szkolenia wstępne.


Praca w Radiu NaGłos oparta jest na zasadzie wolontariatu. Za pracę na rzecz Radia NaGłos nie dostaniesz wynagrodzenia, ale możesz zyskać doświadczenie i nowe umiejętności, zdobyć wiedzę, poznać ciekawych ludzi. Praca w Radiu NaGłos to inwestycja w siebie.

 

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.naglos.kpswjg.pl