Spotkanie z gośćmi Erasmus Staff Week

Spotkanie z gośćmi Erasmus Staff Week

 Od 1 września w naszej uczelni gościmy przedstawicieli z uczelni w Europie, ktorzy przyjechali do nas na szkolenie dla pracowników, w ramach Programu Erasmus (Erasmus Staff Week).
 
Naszymi gośćmi są:
1) Prof. Joao Pedro Luz z Polytechnic Institute of Castelo Branco, Portugalia, kierownik biura współpracy z zagranicą, wymiana z Instytutem odbywa się na kierunku pielęgniarstwo
2) Yurdagul Gunal z Karadeniz Tecnical University, Turcja, specjalista w dziale kształcenia i edukacji (pedagogika) - ocenianie osiągnięć studentów i efektywność w szkole
3) Maria Josep Maynez Bernat, Uniwersytet Walencja, Hiszpania: pracownik dziekanatu Wydziału studiów magisterskich nauk społecznych i eksperymentalnych.
 
Goście będą przebywać w Jeleniej Górze do 5 września. W tym czasie dowiedzą się, jak funkcjonuje nasza uczelnia, jakie działania międzynarodowe prowadzimy, z jakimi wyzwaniami się mierzymy. W czwartek, 4 września 2014, o godzinie 10.00 zapraszamy na spotkanie, podczas którego odbędą się prezentacje uczelni z Portugalii i Turcji oraz dyskusja na temat umiędzynarodowienia uczelni. Spotkanie odbędzie się w sali seminaryjnej Biblioteki i Centrum Informacji Naukowej.
 
Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się na stronie:
http://www.kpswjg.pl/en/news/international-week-2014
Szczegółowy plan pobytu gości na pozostałe dni znajduje się tutaj:
http://www.kpswjg.pl/public/ckfinder/userfiles/files/STAFF%20TRAINING%20KPSW.pdf,
ESW