Studia - czas start!

Studia - czas start!

Choć do uroczystości  Inauguracji nowego Roku Akademickiego zostało jeszcze kilka dni, mury KPSW tętnią życiem już od początku bieżącego tygodnia. Wszechobecny gwar, szum, rozmowy na korytarzach, dzwoniące telefony i brak wolnych miejsc na uczelnianym parkingu – to znak, że zajęcia się rozpoczęły i  szczęściarze, którzy mieli najdłuższe wakacje sięgają  powoli po zeszyty i książki .

O tym, że nie taki diabeł straszny jak go malują, mogli przekonać się Studenci pierwszego roku na spotkaniach organizacyjnych podczas, których kadra akademicka oraz przedstawiciele m.in. : Biura Praktyk, Biura Promocji, Biura Karier oraz Biblioteki przekazali  informacje odnośnie funkcjonowania tych jednostek na Uczelni. Spotkania takie jak te stanowią  cenną wskazówkę dla „pierwszoroczniaków”, którzy wyposażeni w odpowiednią wiedzę mogą spokojnie studiować.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze to uczelnia przyjazna wszystkim studentom, także tym z niepełnosprawnościami. O udogodnieniach i pomocy przewidzianej specjalnie dla nich , poinformowała na spotkaniu Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych.

Starsi koledzy i koleżanki z Samorządu Studenckiego zawsze chętnie niosą pomoc.
W tym szczególnym dniu oprowadzili pierwszorocznych Żaków po Kampusie KPSW i pokazali im najciekawsze miejsca udzielając przy okazji wielu rad i zachęcając do aktywnego działania w KPSW.

Już wkrótce na głównej stronie KPSW pojawi się „Poradnik Studenta”
Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości lub pytania:  gdzie, za ile, po co, na co, dlaczego, kiedy – służymy pomocą.

Napisz do nas i polub fanpage KPSW na Facebook’u .

Życzymy Wam, Drodzy Studenci, by czas spędzony na Uczelni był niezapomniany, by chęci i zapał do nauki nigdy nie malały a Studia były przyjemnością i niezwykłym doświadczeniem!autor: N. Niemotko

photo9
photo1
photo2
photo3
photo4
photo5
photo6
photo7
photo8
21
59