Targi w Jeleniej Górze

Targi w Jeleniej Górze

W piątek (9 pażdziernika 2015) KPSW uczestniczyła w Dolnośląskich Targach Zawodów Przyszłości, Innowacji i Eksportu odbywających się w Hali Sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. W targach uczestniczyło wielu wystawców a wydarzeniem umilającym cały event był występ zespołu Red Lips. Stanowisko KPSW cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Interesanci pytali głównie o kierunki na uczelni, sposoby prowadzenia zajęć, a także o udogodnienia dla studentów. Ciekawił ich też fakt utworzenia studiów 26+.

Jedno z ciekawszych pytań jakie otrzymali nasi przedstawiciele podczas tegorocznych targów to - Czym wyróżnia się KPSW na tle innych dolnośląskich Szkół Wyższych? Jesteśmy ciekawi jak Wy odpowiedzielibyście na to pytanie. Co lubicie a co zmienilibyście w KPSW?

Zapraszamy do pozostawienia swojej opinii na promocja@kpswjg.pl. Wszelkie wskazówki są dla nas bardzo cenne. Pamiętajcie również, że już wkrótce na terenie uczelni pojawią się specjalne skrzyneczki do których możecie wrzucać swoje opinie na temat funkcjonowania uczelni.

To Wy macie szansę kreować KPSW, tak by studiowało się jeszcze lepiej.

Więcej informacji na Portalik24.pl