Wow(k) w KPSW!

Wow(k) w KPSW!

Maciej Wowk – DJ, prezenter radiowy i wieloletni pracownik „Muzycznego Radia” chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym z młodymi ludźmi. Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze to miejsce, w którym można go spotkać, a także uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach i warsztatach. W akademickim Radio NaGłos opowiadał :„ Jak przyciągnąć do siebie tłumy”.
Maciej Wowk podkreślał istotę determinacji w dążeniu do celu, sumiennej pracy i wyciągania wniosków z poniesionych porażek.
To kolejne spotkanie i niepowtarzalna możliwość rozmowy z dziennikarzem o tak wielkim doświadczeniu w branży muzycznej. Warsztaty były otwarte dla  Studentów wszystkich kierunków, którzy po zajęciach chętnie dzielili się swoimi wrażeniami.
„Spotkania z praktykami, ludźmi z wielką pasją są czymś niezwykłym. Nic nie zastąpi krótkiej rozmowy z człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę - kilka zdań, trafionych w punkt i masz wrażenie, że wiesz więcej niż po przeczytaniu kilku książek. Chciałabym uczestniczyć w kolejnych warsztatach, ponieważ bardzo mocno otwierają umysł” – mówi jedna z uczestniczek szkolenia.

To tylko jedna z propozycji ciekawych szkoleń i kursów przygotowana przez Karkonoską Państwową Szkołę Wyższą w Jeleniej Górze. Oferta zajęć dodatkowych jest szeroka i interesująca – każdy Student znajdzie w niej coś dla siebie, aby zdobyć praktykę i doświadczenie niezbędne w przyszłości.

Krzysztof Lewandowski

6
234
IMG_0913
IMG_0920
IMG_0927
IMG_0932
IMG_0937