Wyjazd studyjny  “Człowiek, przyroda, cywilizacja – przykłady dobrych praktyk w Saksonii w zakresie turystyki zrównoważonej”

Wyjazd studyjny “Człowiek, przyroda, cywilizacja – przykłady dobrych praktyk w Saksonii w zakresie turystyki zrównoważonej”

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” (Lubań, we współpracy z Saksońską Fundacją Krajową Przyroda i Środowisko - LaNU (Drezno), mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym wyjedźcie studyjnym do Saksonii / Niemcy pt. Człowiek, przyroda, cywilizacja – przykłady dobrych praktyk w Saksonii w zakresie turystyki zrównoważonej, który odbędzie się w dn. 26-27 lipca 2014 r.

Wyjazd jest skierowany do osób zajmujących się edukacją ekologiczną (w tym m.in. przedstawicieli i pracowników instytucji, centrów edukacji; nauczycieli, członków i wolontariuszy organizacji pozarządowych; osób wykonujących woln zawody; studentów i pracowników naukowych etc.), osób zajmujących się ochroną przyrody lub rozwojem lokalnym / regionalnym, z powiatów: bolesławieckiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego, jeleniogórskiego i miasta na prawach powiatu Jelenia Góra).

Szczegółową informację prezentujemy w załączeniu.

Zgłoszenia są przyjmowane do 21.07.2014 r. e-mailem na adres: tsee@pogranicze-csb.home.pl
Uwaga: Organizatorzy dysponują ograniczoną liczbą miejsc. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dalszych informacji dla osób z Dolnego Śląska udziela:
Magdalena Guła
Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
Tel. / faks: +48 75 721 50 77
e-mail: gula@pogranicze-csb.home.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Z wyrazami szacunku


Magdalena Guła

Sekretarz – Członek Zarządu

Koordynator projektów – specjalista
ds. współpracy transgranicznej, PR i promocji

Stowarzyszenie
Południowo-Zachodnie Forum
Samorządu Terytorialnego "Pogranicze"
ul. Armii Krajowej 30, 59-800 Lubań
Tel. +48 75 721 50 77
www.pogranicze-csb.home.pl

Wyjazd jest organizowany w ramach projektu pn. „Nowe Drogi dla Edukacji Ekologicznej w Saksonii i na Dolnym Śląsku“ – projekt ramowy Trójnarodowej Sieci Edukacji Ekologicznej“, dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Saksonia – Polska 2007 – 2013.