Wykład otwarty i atrakcje technologiczne VR

Wykład otwarty i atrakcje technologiczne VR

Serdecznie zapraszamy  na cykl wykładów otwartych pn. "Informatyka bez tajemnic". Są one wyjątkową ofertą skierowaną w szczególności do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, ale również studentów wszystkich lat studiów i wszystkich wydziałów.  Tematyka wykładów obejmuje szeroko pojęte dziedziny informatyki oraz techniki. Wykłady prowadzą znakomite osobowości, wspaniali wykładowcy, nauczyciele Zakładu Edukacji Techniczno-Informatycznej.

Jako pierwszy 23 stycznia 2017 roku, wykład wygłosił prof. dr hab. inż. Bogdan Miedziński, jego temat brzmiał: Wykorzystanie wybranych zjawisk fizycznych. Problemy eksploatacyjne aparatury łączeniowej i możliwości ich rozwiązania.

Przed wykładem, zaproszona firma MODECOM przedstawiła swoje produkty związane z technologią VR 3D i każdy kto brał udział w wykładzie mógł zapoznać się z "okularami" i nie tylko.

 MODECOM, to producent tabletów, smartfonów, nawigacji, akcesoriów komputerowych i gamingowych, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii w Polsce. Firma powstała w roku 1999 dzięki pasji i chęci dostarczenia klientom wysokiej jakości innowacyjnych produktów w atrakcyjnych cenach. Firma jest laureatem licznych nagród i wyróżnień m.in. podczas DISTREE EMEA 2015 w Monte Carlo, gdzie przyznano nagrodę Distree Diamond Award (w kategorii tablety) oraz Best Product Innovation dla FreePC - kieszonkowych rozmiarów komputera osobistego.

MODECOM został sponsorem Poznań Game Arena na lata 2016 - 2017, umacniając swoją obecność w grupie graczy. Czasowo zbiegło się to z premierą doskonale przyjętych na rodzimym rynku akcesoriów gamingowych, które szturmem wdarły się również na rynki zagraniczne. Miłośnicy CS:GO z pewnością firmę znają, a zaprezentowane akcesoria z pewnością zostaną wykorzystane podczas eliminacyjnygo turnieju Ligi CS'a.

DSC_0501
DSC_0504
DSC_0505
DSC_0509
DSC_0512
DSC_0513
DSC_0516
DSC_0517
DSC_0523
DSC_0526
DSC_0527