ZDJĘCIA - Mistrzostwa KPSW w pływaniu

ZDJĘCIA - Mistrzostwa KPSW w pływaniu

24 kwietnia 2014 r. (czwartek) o godzinie 9:00 rozpoczęły się Mistrzostwa KPSW w pływaniu na Krytej pływalni KPSW w Jeleniej Górze.

To już drugie zawody na naszej nowej krytej pływalni, choć liczba uczestników była bardzo nieliczna, studenci w większości brali udział w dwóch konkurencjach.

Głównymi celami zawodów było umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich wszystkim pływającym i chcącym zmierzyć się w zawodach, a także popularyzacja pływania jako czynnej formy uprawiania rekreacji i spędzania wolnego czasu.

KONKURENCJE:

50 m - styl dowolny K i M
50 m - styl grzbietowy *K i M (*brak konkurencji)
50 m - styl klasyczny K i M
25 m - styl motylkowy K i M
4x 50 m - sztafeta mieszana; styl dowolny

W stylu dowolnym kobiet (50 m):
1 miejsce - Anna Maczka, I rok WF; czas: 35:16 s
2 miejsce - Katarzyna Michalik, III rok WF; czas: 36:16 s
3 miejsce - Ela Hardel, III rok WF; czas: 46:1 s
4 miejsce - Ewa Buchla, I rok WF; czas: 49,8 s

W stylu dowolnym mężczyzn (50 m):
1 miejsce - Mariusz Dziadkowiec- Michoń, II rok WF; czas: 32:0 s
2 miejsce - Mateusz Czyszek, I rok WF; czas: 32:6 s
3 miejsce - Wojciech Migacz, III rok WF; czas: 33:9 s
4 miejsce - Daniel Ziomek, III rok WF; czas: 35:10 s
5 miejsce - Sławomir Waniewski, III rok WF; czas: 49:02 s

W stylu grzbietowym mężczyzn (50 m):
1 miejsce - Mateusz Czyszek, I rok WF; czas: 44:06 s
2 miejsce - Krzysztof Krzymowski, I rok Wf; czas: 48:7 s
3 miejsce - Maciej Maćkowski, III rok WF; czas: 49:7 s
4 miejsce - Piotr Gajewski, I rok WF; czas: 51:6 s

W stylu klasycznym kobiet (50 m):
1 miejsce - Dominika Winiarz, II rok WF; czas: 52:11 s
2 miejsce - Wioleta Makarewicz, III rok WF; czas: 57:8 s
3 miejsce - Ela Hardel, III rok WF; czas: 1:02 m

W stylu klasycznym mężczyzn (50 m):
1 miejsce - Michał Góralski, I rok WF; czas: 42:8 s
2 miejsce - Krzysztof Besman, III rok Wf; czas: 46:8 s
3 miejsce - Krzysztof Krzymowski, I rok WF; czas: 47:5 s
4 miejsce - Mateusz Jędrzejewski, I rok WF; czas: 50:5 s

W stylu motylkowym kobiet (25 m):
1 miejsce - Katarzyna Michalik, III rok WF; czas: 18:3 s
2 miejsce - Dominika Winiarz, II rok WF; czas: 21:5 s
3 miejsce - Wioleta Makarewicz, III rok WF; czas: 24:7 s

W stylu motylkowym mężczyzn (25 m):
1 miejsce - Mariusz Dziadkowiec- Michoń, II rok WF; czas: 16:6 s
2 miejsce - Wojciech Migacz, III rok WF; czas: 19:9 s
3 miejsce - Mateusz Jędrzejewski, I rok WF; czas: 20:4 s
4 miejsce - Patryk Skarbek, I rok WF; czas: 24:4 s

Sztafeta mieszana (4x 25 m):
1 miejsce - I rok WF, w składzie: Anna Maczka, Ewa Buchla, Michał Góralski, Mateusz Czyszek;
czas: 2:28:5 m

2 miejsce - II rok WF, w składzie: Wioleta Makarewicz, Dominika Winiarz, Mariusz Dziadkowiec- Michoń, mgr Jacek Falkenberg;
czas: 2:33 m

3 miejsce - III rok WF, w składzie: Katarzyna Michalik, Ela Hardel, Daniel Ziomek, Krzysztof Besman;
czas: 3:06 m

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

I zapraszamy do kolejnej rywalizacji już 9 maja (piątek) 2014 r. KU AZS organizuje DLM w pływaniu, będą u nas gościli zawodnicy z Legnicy, Wałbrzycha oraz Jeleniej Góry! Mamy nadzieję, że nie zabraknie także studentów z KPSW!

Do zobaczenia na pływalni!

 

Portalik24.pl

24jgora.pl

DSC_0157-001
DSC_0181-001
DSC_0148-001
DSC_0178-001
DSC_0122-001
DSC_0145-001
DSC_0158-001
DSC_0180-001
DSC_0107-001
DSC_0123-001
DSC_0132-001
DSC_0179-001
DSC_0154-001
DSC_0041-001
DSC_0088-001
DSC_0087-001
DSC_0159-001
DSC_0160-001
DSC_0161-001
DSC_0089-001
DSC_0182-001
DSC_0098-001
DSC_0099-001
DSC_0167-001
DSC_0168-001
DSC_0085-001
DSC_0105-001
DSC_0092-001
DSC_0095-001
DSC_0090-001
DSC_0134-001
DSC_0184-001
DSC_0106-001
DSC_0119-001
DSC_0121-001
DSC_0083-001
DSC_0081-001